РК ГАРАНТ ДНЕПР
РК ГАРАНТ ДНЕПР
Днепр
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (11)

  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    25 500 $
    531 $/м²

    Троицкая ул. (Красная), 41

    1 комната
    48 / 36 / 6 м²
    этаж 1 из 1
    5 дней назад
    Продам 1-ком с ремонтом Центр,Троицкая-41 (напротив ЖК Палермо) 1 этаж/1 этажного кирпичного дома, Площадь 48/37/6м2 закрытый двор,отопление электро,тариф в два раза дешевле, не угловая, двухсторонняя, закрытый двор, вся необходимая мебель и техника. Цена - 25500$ Торг уместен Рядом : ул. Короленко , ЖК Палермо , ЖК Женева , Днепр-арена , Вознесенская , Михайла Грушевского
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    42 000 $
    840 $/м²

    Богдана Хмельницкого просп. (Героев Сталинграда), 229

    єВідновлення
    2 комнаты
    50 / 15 / 29 м²
    этаж 4 из 10
    5 дней назад
    Продам 2х кімнатну квартиру в ЖК « Оберіг», проспект Богдана Хмельницького 229 Квартира спланована в кухню- вітальню + окрему спальню В квартирі виконаний гарний ремонт 4/10 поверх Поряд є продуктові магазинчики, зупинка громадського транспорту Більше фото і відео за запитом Ціна 42000$ торг доречний
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    35 500 $
    683 $/м²

    Гагарина просп. (Гагарина), 122

    2 комнаты
    52 / 29 / 9 м²
    этаж 7 из 16
    5 дней назад
    Продам 2-х ком проспект Науки-122 ( Гагарина) Подстанция, 7/16этаж, площадь 52/29/9м2, жилое состояние, угловая, два балкона застекленные МПО, вид на город, два рабочих лифта. 35500тыс.у.е.Торг. Рядом: ТЦ Дафи , подстанция , ЖК Грани , ЖК Рябинский , проспект Гагарина ( проспект Науки )
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    46 060 $
    830 $/м²

    Научная ул., 47

    3 комнаты
    55.5 / 35 / 18 м²
    этаж 2 из 2
    5 дней назад
    У Вас є можливість вибору найкращої квартири і паркомісця. В продажу зʼявляються квартири в смт. Дослідне, в мальовничому місці , посеред ялинок , сосен Квартира 55м2 на 4 вікна В квартирі є стяжка підлоги , відштукатурені стіни , комунікації , 10кв заведено електрики. До квартири входить 2 паркомісця + комора Огороджена територія В клубному будинку є лише 8 квартир Площа від 55м2 до 67м2 Поряд : школа , приватний дит.садок, відділення Нової пошти , ветеринарна клініка В 7 хвилинах пішки кінцева зупинка громадського транспорту на Тополі, в 5 хвилинах ходьби Запорізьке шосе.
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    40 500 $
    730 $/м²

    Научная ул., 47

    БЕЗ КОМИССИИ
    3 комнаты
    55.5 / 32 / 15 м²
    этаж 1 из 2
    5 дней назад
    Продаж 3х кім квартири в с. Дослідне Квартира в новому клубному будинку на 8 квартир. 1/2 поверх До квартири відноситься 2 паркувальних місця + комора Ціна 730$ /м2 Рекомендую до перегляду Поряд : Тополь3 , Тополь 2 , Тополь 1 , Новоолександрівка , Братське, Сокіл , Запорізьке шосе.
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    185 000 $
    1 445 $/м²

    Володимира Вернадського ул. (Дзержинського), 29-К

    2 комнаты
    128 / 40 / 40 м²
    этаж 24 из 26
    2018 год постройки
    5 дней назад
    Продается квартира ЖК «Новодворянский». Общая площадь 128 м2. Спланирована в просторную кухню-гостиную, спальню, два сан.узла. Дорогой дизайнерский ремонт. Видовая! Есть паркинг ! 24/26 этаж Стоимость 185000 $торг!
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    42 300 $
    900 $/м²

    Миколи Різоля ул. (Маршала Судца), 30

    1 комната
    47 / 20 / 15 м²
    этаж 7 из 10
    2 нед. назад
    1к квартира у ЖК Світ Хом, автономне газове опалення, не кутова. Гарний варіант як під оренду так і для життя.
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    69 000 $
    1 232 $/м²

    Запорожское шоссе, 30-Х

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення ТРЦ Дафи ЖК Счастливый
    2 комнаты
    56 / 15 / 2 м²
    этаж 12 из 12
    2019 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири | 56 м² Продається двокімнатна квартира 56 м² з якісним сучасним ремонтом. Функціональне перепланування з газобетону, всі комунікації нові. Квартира робилась для себе. • Кухня з технікою Bosch, фурнітура Blum • Посудомийка Whirlpool, вбудований холодильник Samsung • Тепла підлога (кухня, зал, коридор, ванна, балкон) • Кондиціонер Cooper&Hunter • Душова Bugnatese, пральна машина з сушкою Samsung • Система антипотопу Нептун • Прохідні вимикачі по всій квартирі • Розетки в щитку для підключення електростанції • Вбудована гардеробна 🟢 Закрита зелена територія, охорона
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    48 000 $
    1 000 $/м²

    Звёздный бульв., 1м

    єОселя єВідновлення Подстанция ЖК Грани
    1 комната
    48 / 20 / 15 м²
    этаж 10 из 24
    2020 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж квартири, стан - після будівельників, не кутова, два панорамних вікна. Комплекс обжитий. Поруч ТЦ Дафі. Завжди є парковка поруч. Є окремо ще комора з вікном. Гарний варіант телефонуйте.
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    137 000 $
    2 283 $/м²

    Набережная Победы ул., 128

    єВідновлення Победа ЖК MARSHALL
    3 комнаты
    60 / 35 / 25 м²
    этаж 8 из 25
    2024 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири, Перемога-5, Набережна Перемоги 128 Загальна площа: 60 м² Житлова площа: 32 м² Кухня: 25 м² Поверх: 8 Функціональне планування: простора кухня-вітальня та дві окремі кімнати. Будинок із сучасною зовнішньою обробкою (композитні панелі). Переваги об’єкта: * закрита територія з обмеженим доступом * комфортний середній поверх * популярний житловий район * близькість до набережної Квартира підходить як для проживання, так і для інвестиції. Умови продажу: * можливий продаж через державні програми (єОселя, єВідновлення) * комісія агентства Ціна: 137 000 $ Телефонуйте для уточнення деталей та запису на перегляд.
    Риелтор
  • РК ГАРАНТ ДНЕПР
    65 000 $
    970 $/м²

    Миколи Різоля ул. (Маршала Судца), 7

    єВідновлення Победа
    2 комнаты
    67 / 35 / 10 м²
    этаж 3 из 17
    2010 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж двокімнатної квартири у цегляному будинку Созідатель, Перемога-6. Закрита територія, своє ТП + новий генератор на будинок. Ремонт 2006 +- року, простора і тепла квартира.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.